W kwietniu br. nasza szkoła wraz z I Odziałem Banku PKO Bank Polski SA w Wieluniu zorganizowała II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO dla dzieci ze szkół, w których działają szkolne kasy oszczędności. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.

Dzieci z klas I-III wykonywały pracę pod hasłem „Pisanka matematyczna z logo SKO”, a starsi uczniowie mogli wykazać się w pracach pt. „SKO zawsze modne– projekt ubioru wiosennego promującego SKO”.

Do organizatorów wpłynęły 43 prace konkursowe, które zostały wyeksponowane w siedzibie banku PKO BP SA w Wieluniu. Jury składające się z pracowników banku miało bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie prace były pomysłowe i niepowtarzalne. Również klienci banku wzięli udział w głosowaniu na najciekawszą pracę.

Na rozstrzygnięcie konkursu do siedziby banku przybyły nagrodzone i wyróżnione dzieci wraz ze swoimi opiekunami.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria klas I – III

I miejsce - Stefan Dominiak (SP nr 5 w Wieluniu)

II miejsce – Aleksandra Rzepka (SP Skomlin), Marika Poraszka (SP Mokrsko)

III miejsce – Milena Rzeźnicka (SP nr 4 w Wieluniu)

Nagroda klientów – Antoni Dominiak (SP nr 5 w Wieluniu)

Wyróżnienia: Kacper Dworaczyk (ZSS Wieluń), Hanna Rasztar (SP nr 3 w Praszce), Martyna Szczepaniak (SP nr 4 w Wieluniu)

Kategoria klas IV-VI

I miejsce –Aleksandra Fertała (SP nr 4 w Wieluniu)

II miejsce – Aleksandra Betka (SP Osjaków), Stanisław Pilarski (SP Skomlin)

III miejsce – Magdalena Bil (SP Mokrsko), Mikołaj Majnert (ZSS Wieluń)

Nagroda klientów – Antoni Lesiak (SP nr 5 w Wieluniu)

Wyróżnienia: Julia Krysiak (SP Osjaków), Nadia Przekora (SP Czarnożyły)

Serdecznie gratulujemy

26 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbył się Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym,

który zakończył się dużym sukcesem uczniów SP 4 w Wieluniu.

Drużyna w składzie: Mikołaj Kubski, Mateusz Grajnert, Mateusz Wojtala zajęła I miejsce

i będzie reprezentować powiat wieluński w eliminacjach wojewódzkich.

W dniu 04.04.2019r reprezentacja SP4 zajęła III miejsce Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sieradzu. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Biniecki Nikodem, Blajer Dawid, Chącel Miłosz, Dziemba Bartłomiej, Muszalski Sebastian, Nawrocki Marceli, Piwnicki Patryk, Szkop Kacper, Naczyński Adam, Sztandera Kacper, Wolny Miłosz.

Opiekun Tomasz Derbis

W ramach projektu „Czytanie zbliża” realizowanego przez MiGBP w Wieluniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu autorskim z Wojciechem Widłakiem. Autor opowiadał o swoich książkach, bohaterach, pomysłach literackich. Wspólnie z dziećmi zaprezentował fragment przygód Pana Kuleczki i jego przyjaciół. Po spotkaniu można było otrzymać autograf oraz nabyć książkę.

2 kwietnia 2019r. w budynku przy  ul. J. Piłsudskiego odbył się przegląd szkolnych talentów.

Michalina Bryś i Karolina Ziomek - uczennice klasy pierwszej SP nr 4 w Wieluniu zwyciężyły

w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników

i będą reprezentować województwo łódzkie podczas finału,

który odbędzie się 10 maja 2019 r. w Katowicach.

Your IP: 34.204.179.0
2019-08-24 08:43