PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

14 listopada 2019r. w Zduńskiej Woli odbył się półfinał województwa w piłce ręcznej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Dina Dirani. Nikola Zgarda, Kinga Więcław, Milena Kurczyk, Anna Zieleniewska, Małgorzata Buczek, Kinga Czart,  Oliwia Duda, Agnieszka Gogola,  Maja Małyska.  Dziewczynki z sukcesem zakończyły turniej - zajęły I miejsce. Przed nami finał województwa.

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

8 listopada, jak w latach ubiegłych, uczniowie kl. I-III wraz z wychowawcami włączyli się do akcji "Śniadanie daje moc". Dzieci przygotowały i zjadły pyszne, zdrowe śniadania.

"SZKOŁA DO HYMNU"

8 listopada o godz. 11.11 włączyliśmy się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu narodowego. Przedsięwzięcie to było kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”. Chcieliśmy w ten sposób uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

WYCIECZKA KLAS II i IIIc DO SIERADZKIEGO TEATRU

6 listopada klasy: 2a, 2b, 2c i 3c pojechały na wycieczkę do Sieradza. W Teatrze Miejskim uczniowie obejrzeli profilaktyczne przedstawienie pt. "Cudowna lampa Alladyna".

WIZYTA  MOBILNEGO PLANETARIUM "PLANETIA" - GWIAZDY W SZKOLE

SUKCES SZKOLNYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

4 listopada 2019r. w Białej odbyły się powiatowe zawody piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Szkołę reprezentowały: Dina Dirani. Nikola Zgarda, Kinga Więcław, Milena Kurczyk, Anna Zieleniewska, Małgorzta Buczek, Kinga Czart,  Oliwia Duda, Agnieszka Gogola,  Maja Małyska.  Dziewczynki zajęły I miejsce w turnieju i wywalczyły prawo reprezentowania powiatu wieluńskiego w półfinałach województwa.

Drużynę przygotowała p. Beata Kowalczyk, zaś opiekunem był p. Tomasz Derbis.

Serdecznie gratulujemy!

5 listopada w Białej odbyły się zawody chłopców. Szkołę reprezentowali: Czarnogredzki Miłosz, Czarnogredzki Maciej, Radwański Mateusz, Kołodziej Wiktor, Raszewski Antoni, Biniecki Nikodem, Doroba Igor, Majtyka Kacper.

Opiekun: Tomasz Derbis.

Serdecznie gratulujemy!