Godło Polski Królowa Jadwiga

W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 47 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Internetowym konkursie matematycznym  Arcymistrz Mnożenia.

Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych : Alfa (klasy IV), Beta (klasy V i VI), Gamma(klasy VII i VIII). Konkurs trwał trzy dni od 5 do 7 października. Każdego dnia uczestnicy rozwiązywali łamigłówki matematyczne, które wymagały logicznego myślenia oraz umiejętności

w zakresie mnożenia i dzielenia liczb.

Miło nam poinformować, że cztery osoby dostały się do finału, który odbędzie się 17 października.
Są to :

Julia Przybylska Klasa 8b
Karolina Suchecka Klasa 6c
Marcel Tokarski Klasa 4c
Moczulewski Wojciech Klasa 4c

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 

 


Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2020/2021 lekcje informatyki odbywają się w mobilnej pracowni multimedialnej, która jest wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. Pracownia jest nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie, do którego szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2019/2020.  Zgłosiliśmy się  również do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła wysłała przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” autorstwa Julii Kowal. Zadeklarowaliśmy też udział w programach OSE Hero oraz CodeWeek.

 

     

      

    

 


Z wielką radością informujemy, iż nasza szkoła otrzymała dofinansowanie

w kwocie 50.tys. zł do projektu z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. „Ekopracownia pod chmurką” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Realizacja projektu - wiosna 2021.

 

Licznik odwiedzin

521735
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
153
229
1660
518177
6863
9865
521735

Your IP: 54.236.35.159
2020-10-24 14:00

We have 10 guests and no members online

Najczęściej czytane