Godło Polski Królowa Jadwiga

28 października 2020r. dzieci z klas Ia i Ib zostały pasowane na uczniów

Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty, pokazali, że są otwarci na zdobywanie wiedzy. Złożyli również uroczyste ślubowanie, że będą strzec honoru i dobrego imienia szkoły.

Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia.

 

 

    

 

 

 

 


 

W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 47 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Internetowym konkursie matematycznym  Arcymistrz Mnożenia.

Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych : Alfa (klasy IV), Beta (klasy V i VI), Gamma(klasy VII i VIII). Konkurs trwał trzy dni od 5 do 7 października. Każdego dnia uczestnicy rozwiązywali łamigłówki matematyczne, które wymagały logicznego myślenia oraz umiejętności

w zakresie mnożenia i dzielenia liczb.

Miło nam poinformować, że cztery osoby dostały się do finału, który odbędzie się 17 października.
Są to :

Julia Przybylska Klasa 8b
Karolina Suchecka Klasa 6c
Marcel Tokarski Klasa 4c
Moczulewski Wojciech Klasa 4c

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 

 


Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2020/2021 lekcje informatyki odbywają się w mobilnej pracowni multimedialnej, która jest wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. Pracownia jest nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie, do którego szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2019/2020.  Zgłosiliśmy się  również do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła wysłała przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” autorstwa Julii Kowal. Zadeklarowaliśmy też udział w programach OSE Hero oraz CodeWeek.

 

     

      

    

 


Z wielką radością informujemy, iż nasza szkoła otrzymała dofinansowanie

w kwocie 50.tys. zł do projektu z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. „Ekopracownia pod chmurką” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Realizacja projektu - wiosna 2021.

 

Licznik odwiedzin

1510327
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
734
494
4765
1501373
8137
31210
1510327

Your IP: 44.213.60.33
2024-07-13 21:02

We have 22 guests and no members online

Najczęściej czytane