Godło Polski Królowa Jadwiga

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

25 marca dziewczynki a 26 marca chłopcy wzięli udział w powiatowym turnieju koszykówki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej przygotowała nasza szkoła we współpracy z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym. Chłopcy zajęli I miejsce. Drużyna  będzie reprezentowała powiat wieluński w zawodach półfinału województwa w Błaszkach..

Zawodnikom gratulujemy!

 


W dniu 22.11.2018r reprezentacja SP 4 brała udział w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców w Piotrkowie Trybunalskim. W fazie grupowej odniosła kolejno zwycięstwa: SP 4- SP 2 Kutno 24:9, SP 4- SP 16 Piotrków Trybunalski12:6. W meczu o I miejsce druzyna SP4 uległa Gimnazjum nr 35 Łódź 20:8. Skład drużyny: Kucharski Szymon, Majtyka Kacper, Naczyński Adam, Nawrocki Marceli, Piwnicki Patryk, Podgórski Piotr, Prażanowski Maksymilian, Sztandera Kacper, Sztuka Maciej, Wierzbicki Franciszek, Wolny Miłosz, Mielczarek Aleksander. Opiekun Tomasz Derbis. 


20 listopada 2018r. na krytej pływalni w Wieluniu odbyły się sztafety pływackie dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Sztafeta dziewcząt w składzie: Maja Adamczyk, Aleksandra Buda,  Anna Zieleniewska, Maria Niciejewska, Martyna Terczyńska, Alicja Kołodziej, Rozalia Słaby zajęła I miejsce.

Gratulujemy!


16 listopada 2018r. w Białej odbyły się zawody minipiłki ręcznej dziewcząt. Reprezentacja szkoły w składzie: Małgorzata Buczek, Oliwia Duda, Agnieszka Gogola, Magdalena Kubalka, Milena Kurczyk, Maja Małyska, Anna Zieleniewska i Alicja Kołodziej zajęła I miejsce.

Gratulujemy!


W dniu 15.11.2018r reprezentacja SP 4 brała udział w półfinale województwa w piłce ręcznej chłopców w Białej. W fazie grupowej odniosła kolejno zwycięstwa: SP 4- SP Czechy 12:9, SP 4- SP Sieradz 18:4. W meczu o I miejsce druzyna SP4 zwyciężyła SP Biała 14:7. Skład drużyny: Kucharski Szymon, Majtyka Kacper,Mączyński Adam, Nawrocki Marceli, Piwnicki Patryk, Podgórski Piotr, Prażanowski Maksymilian, Sztandera Kacper, Sztuka Maciej, Wierzbicki Franciszek, Wolny Miłosz. Opiekun Tomasz Derbis.


17.10.2018r. w Łasku odbył się półfinał województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczynki startujące w kategorii "Igrzyska Dzieci" zajęły II miejsce.


11.10.2018r. w Osjakowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.  Szkołę reprezentowały cztery drużyny: dziewczynki i chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci oraz w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Największy sukces odnieśli chłopcy ze starszej kategorii wiekowej - I miejsce w zawodach i miejsce niżej - dziewczynki z młodszej grupy wiekowej.


W Starostwie Powiatowym w Wieluniu odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół Powiatu Wieluńskiego za rok szkolny 2017/2018. Nasza szkoła uzyskała I i II miejsce we współzawodnictwie sportowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. III i II gimnazjum oraz VII SP) oraz II i IV miejsce w ramach Igrzysk Dzieci (klasy młodsze). Otrzymaliśmy również jedno z trzech wyróżnień w powiecie.

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

           

 

 

                  

 

             

 

                 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin

370925
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
20
185
720
369773
1152
7329
370925

Your IP: 3.85.245.126
2019-10-16 01:27

We have 12 guests and no members online