Godło Polski Królowa Jadwiga

 ROK SZKOLNY 2020/2021

 

W związku z pandemią nie uczestniczymy w zawodach sportowych.

 

 

 ROK SZKOLNY 2019/2020

 

W dniu 26.11.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w minipiłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po 3 zwycięstwach w grupie oraz wygranym półfinale z SP Mokrsko 6:0 oraz finale z SP Biała 7:3 zajęła I miejsce i awansowała do Półfinału Wojewódzkiego. Drużyna wystąpiła w składzie: Kowalik Kamil, Grajnert Mateusz, Kwaśniewski Bartosz, Wiśniewski Jan, Kokociński Giovanni, Żuraw Arkadiusz, Małolepszy Bartosz, Wierzbicki Stanisław, Szczepaniak Michał, Stępień Artur, Krzywda Paweł, Pinkos Szymon, Makowski Jakub, Mikoda Bartłomiej.

Opiekun Tomasz Derbis.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 


 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa WKS Wieluń

 

W dniu 24 listopada na hali WOSiR odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa WKS Wieluń. W turnieju brali udział uczniowie klas I i II. Na hali spotkały się zespoły z ośmiu szkół podstawowych Gminy Wieluń. Nasz zespół zajął I miejsce wygrywając wszystkie mecze. Najlepszym strzelcem turnieju został Nikodem Buczek, a najlepszym zawodnikiem zespołu - Filip Kazimierski. Drużyna wystąpiła w składzie: Nikodem Buczek, Filip Kazimierski, Nikodem Wójcik, Piotr Zuzewicz, Filip Szewczyk, Antek Siwiaszczyk, Nikodem Szeląg. Opiekunem drużyny była p. Wioletta Podyma.

Serdeczne gratulacje!

 

     

 

  

 

 


 

JESTEŚMY MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA !!!

 

19 listopada 2019r. w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał wojewódzki zawodów piłki ręcznej dziewcząt. Drużyna w składzie:Dina Dirani. Nikola Zgarda, Kinga Więcław, Milena Kurczyk, Anna Zieleniewska, Małgorzata Buczek, Kinga Czart,  Oliwia Duda, Agnieszka Gogola,  Maja Małyska zdobyła mistrzostwo województwa łódzkiego. Jest to historyczne zwycięstwo.

Gratulujemy!

 

 

 


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

14 listopada 2019r. w Zduńskiej Woli odbył się półfinał województwa w piłce ręcznej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Dina Dirani. Nikola Zgarda, Kinga Więcław, Milena Kurczyk, Anna Zieleniewska, Małgorzata Buczek, Kinga Czart,  Oliwia Duda, Agnieszka Gogola,  Maja Małyska.  Dziewczynki z sukcesem zakończyły turniej - zajęły I miejsce. Przed nami finał województwa.

Gratulujemy!

 

 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

W dniu 13.11.2019 r. reprezentacja szkoły chłopców po przegranym 8:11 z SP Biała meczu finałowym, zajęła II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej. We wcześniejszych meczach zespół pokonał SP Łask- Kolumna 17:3 oraz SP Zduńska Wola 8:5. Skład w jakim wystąpiła drużyna: Czarnogredzki Maciej, Czarnogredzki Miłosz, Biniecki Nikodem, Doroba Igor, Majtyka Kacper, Raszewski Antoni, Kołodziej Wiktor, Radwański Mateusz.

Opiekun Tomasz Derbis.

 

 

SUKCES SZKOLNYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

4 listopada 2019r. w Białej odbyły się powiatowe zawody piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Szkołę reprezentowały: Dina Dirani. Nikola Zgarda, Kinga Więcław, Milena Kurczyk, Anna Zieleniewska, Małgorzta Buczek, Kinga Czart,  Oliwia Duda, Agnieszka Gogola,  Maja Małyska.  Dziewczynki zajęły I miejsce w turnieju i wywalczyły prawo reprezentowania powiatu wieluńskiego w półfinałach województwa.

 

Drużynę przygotowała p. Beata Kowalczyk, zaś opiekunem był p. Tomasz Derbis.

 

Serdecznie gratulujemy!


 

5 listopada w Białej odbyły się zawody chłopców. Szkołę reprezentowali: Czarnogredzki Miłosz, Czarnogredzki Maciej, Radwański Mateusz, Kołodziej Wiktor, Raszewski Antoni, Biniecki Nikodem, Doroba Igor, Majtyka Kacper.

Opiekun: Tomasz Derbis.

Serdecznie gratulujemy!

 
 

 
SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW
 
24.10.2019r. i 25.10.2019r. na wieluńskiej pływalni odbyły się powiatowe zawody sztafet pływackich w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci. Szkołę reprezentowały sztafety w składzie:
Maja Rychlik, Aleksandra Wiernik, Martyna Terczyńska, Anna Zieleniewska, Aleksandra Stempień, Alicja Kołodziej - II miejsce
 
 
 
 
 
Maja Adamczyk, Paola Kokocińska, Marta Kornacka, Maria Niciejewska, Rozalia Słaby, Marika Sołtysiak - I miejsce i prawo reprezentowania powiatu wieluńskiego w półfinałach województwa.
 
 
Bartosz Kozłowki, Michał Gajda, Leon Słaby, Michał Szczepaniak, Alan Placek, Michał Podeszwa, Giovanni Kokociński - II miejsce.
 
 
 
    
 
 
Gratulujemy!

 


18 września 2019r. w Skomlinie,

podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego,

podsumowano rywalizacje sportową szkół w roku szkolnym 2018/2019.

 

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli odpowiednio:

 

I miejsce w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

 

VI miejsce w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Dzieci

 

I miejsce w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

Sportowcom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy a rodzicom  dziękujemy za współpracę.

 

  

 


 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

25 marca dziewczynki a 26 marca chłopcy wzięli udział w powiatowym turnieju koszykówki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej przygotowała nasza szkoła we współpracy z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym. Chłopcy zajęli I miejsce. Drużyna  będzie reprezentowała powiat wieluński w zawodach półfinału województwa w Błaszkach..

Zawodnikom gratulujemy!

 


W dniu 22.11.2018r reprezentacja SP 4 brała udział w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców w Piotrkowie Trybunalskim. W fazie grupowej odniosła kolejno zwycięstwa: SP 4- SP 2 Kutno 24:9, SP 4- SP 16 Piotrków Trybunalski12:6. W meczu o I miejsce druzyna SP4 uległa Gimnazjum nr 35 Łódź 20:8. Skład drużyny: Kucharski Szymon, Majtyka Kacper, Naczyński Adam, Nawrocki Marceli, Piwnicki Patryk, Podgórski Piotr, Prażanowski Maksymilian, Sztandera Kacper, Sztuka Maciej, Wierzbicki Franciszek, Wolny Miłosz, Mielczarek Aleksander. Opiekun Tomasz Derbis. 


20 listopada 2018r. na krytej pływalni w Wieluniu odbyły się sztafety pływackie dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Sztafeta dziewcząt w składzie: Maja Adamczyk, Aleksandra Buda,  Anna Zieleniewska, Maria Niciejewska, Martyna Terczyńska, Alicja Kołodziej, Rozalia Słaby zajęła I miejsce.

Gratulujemy!


16 listopada 2018r. w Białej odbyły się zawody minipiłki ręcznej dziewcząt. Reprezentacja szkoły w składzie: Małgorzata Buczek, Oliwia Duda, Agnieszka Gogola, Magdalena Kubalka, Milena Kurczyk, Maja Małyska, Anna Zieleniewska i Alicja Kołodziej zajęła I miejsce.

Gratulujemy!


W dniu 15.11.2018r reprezentacja SP 4 brała udział w półfinale województwa w piłce ręcznej chłopców w Białej. W fazie grupowej odniosła kolejno zwycięstwa: SP 4- SP Czechy 12:9, SP 4- SP Sieradz 18:4. W meczu o I miejsce druzyna SP4 zwyciężyła SP Biała 14:7. Skład drużyny: Kucharski Szymon, Majtyka Kacper,Mączyński Adam, Nawrocki Marceli, Piwnicki Patryk, Podgórski Piotr, Prażanowski Maksymilian, Sztandera Kacper, Sztuka Maciej, Wierzbicki Franciszek, Wolny Miłosz. Opiekun Tomasz Derbis.


17.10.2018r. w Łasku odbył się półfinał województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczynki startujące w kategorii "Igrzyska Dzieci" zajęły II miejsce.


11.10.2018r. w Osjakowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.  Szkołę reprezentowały cztery drużyny: dziewczynki i chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci oraz w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Największy sukces odnieśli chłopcy ze starszej kategorii wiekowej - I miejsce w zawodach i miejsce niżej - dziewczynki z młodszej grupy wiekowej.


W Starostwie Powiatowym w Wieluniu odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół Powiatu Wieluńskiego za rok szkolny 2017/2018. Nasza szkoła uzyskała I i II miejsce we współzawodnictwie sportowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. III i II gimnazjum oraz VII SP) oraz II i IV miejsce w ramach Igrzysk Dzieci (klasy młodsze). Otrzymaliśmy również jedno z trzech wyróżnień w powiecie.

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

           

 

 

                  

 

             

 

                 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin

1461226
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
44
849
44
1457197
13324
24910
1461226

Your IP: 44.200.86.95
2024-05-19 03:03

We have 8 guests and no members online

Najczęściej czytane