Godło Polski Królowa Jadwiga

 

Laureaci i finaliści
wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019:

 

Antonina Sołtysiak - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS w gimnazjum - opiekun Cezary Wróbel;

Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;

Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego - opiekun Justyna Kowalczyk;

 

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019:

 

Aleksandra Walczybok - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki w gimnazjum - opiekun Grzegorz Spodzieja;

 

 

Vanessa Kaczmarzyk de Castellatti Gotin - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Katarzyna Kępa;

Maja Rychlik - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Aleksandra Bura;

Julia Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;

Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - opiekun Grzegorz Kucharski.

 

 

 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018:

 

Marcelina Woszczalska - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w gimnazjum - opiekun Magdalena Nowakowska;

Patrycja Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii w gimnazjum - opiekun Honorata Borczyk;

Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - opiekun Marzanna Czyż.

 

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018:

 

Marceli Pagacz - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - opiekun Ilona Wieczorek;

Julia Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;

Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - opiekun Grzegorz Kucharski.

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Łukasz Kopera z kl. IIIe – laureat z geografii

Łukasz Kopera z kl. IIIe - laureat z historii

 

Rok szkolny 2015/2016

Łukasz Kopera z kl. IIe – finalista z historii

Franciszek Żuchowski z kl. IIIb – finalista z historii

Jan Mikoda z kl. IIIb - - finalista z chemii

 

Rok szkolny  2014/2015

Jan Zieliński - finalista z fizyki

 

Rok szkolny  2013/2014

Kacper Kula - laureat z fizyki

Jan Walczak -  laureat z języka niemieckiego

Anna Majcher - finalistka z wiedzy o społeczeństwie

Mikołaj Sołtysiak - finalista z historii

Claudia Kaczmarzyk de Costellatti Gotin - finalistka z języka polskiego

 

Rok szkolny  2012/2013

Piotr Barasiński - finalista z historii

Przemysław Hałubiec - finalista z historii

 

Rok szkolny  2011/2012

 

Emila Urbaniak - laureatka z języka polskiego

Piotr Gogola - laureat z chemii

Jakub Młynek - laureat z języka niemieckiego

Emilia Urbaniak - finalistka z historii

 

 Rok szkolny  2010/2011

 

Magdalena Karasek - laureatka z chemii

Katarzyna Kalemba - finalistka z języka polskiego

Krzysztof Koch - finalista z języka angielskiego

Jakub Młynek - finalista z języka niemieckiego

Patrycja Pagacz - finalistka z geografii

Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Janusz Materac -  finalista

 

Rok szkolny  2009/2010

 

Magdalena Karasek - laureatka z biologii

Katarzyna Placek-  finalista  z języka polskiego

Krzysztof Koch -  finalista z języka angielskiego

 

Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Jakub Teodorczyk - finalista

Bartosz Wróbel -  finalista

Janusz Materac -  finalista

 

Rok szkolny  2008/2009

 

Daniel Górski - laureat z geografii

Daniel Górski - laureat z historii

Magdalena Walczak - laureatka z  języka niemieckiego

Sylwia Nowak - laureatka z  matematyki

Magdalena Marczewska - finalistka  z  języka niemieckiego

Kamila Gąsior - finalistka z fizyki

 

Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Daniel Górski - finalista

Janusz Materac -  finalista

 

Rok szkolny   2007/2008

 

Magdalena Walczak - finalistka z  języka polskiego

Magdalena Walczak - finalistka z języka niemieckiego

Marta Magiera - finalistka z  języka. niemieckiego

Daniel Górski - finalista z  geografii

Daniel Górski - finalista z  historii

Paulina Koch - finalista z matematyki

Paulina Koch - finalistka z fizyki

Paulina Koch - finalistka z języka  angielskiego

 

Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Michał Matusiak - laureat

Jan Niepiekło - laureat

 

 

 

Rok szkolny   2006/2007

 

Michał Matusiak - laureat z historii

Piotr Anek - finalista z historii

Marcin Sobczak - finalista z  historii

Joanna Śpiewak - finalistka z języka polskiego

Paulina Koch - finalistka z  matematyki

Paulina Koch - finalistka z języka angielskiego

Tomasz Kołodziejczyk -  finalista z historii

 

 

Rok szkolny  2005/2006

 

Krzysztof Piotrowicz -  laureat z  historii

Krzysztof Piotrowicz -  finalista z języka angielskiego

Łukasz Czyż -  finalista z  matematyki

Aleksandra Włodarczyk - finalistka z języka polskiego

Marcin Jasiński - finalista z biologii

Michał Placek -  finalista z chemii

Joanna Owczarek - finalista z geografii

Grzegorz Golański - finalista z fizyki

 

Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Kamil Uryszek - finalista

 

Rok szkolny   2004/2005

 

Dorota Pełka - laureatka z biologii

Aleksandra Piktus - finalistka z języka polskiego

Jakub Zimoch - finalista z biologii

Mikołaj Krzemiński - finalista  z chemii

Krzysztof Piotrowicz - finalista z języka angielskiego

Mateusz Młodzieniak - finalista z historii

 

 

Rok szkolny    2003/2004

 

Katarzyna Sułkowska - laureatka z języka  polskiego

Adam Śpiewak - laureat  z  geografii

Jerzy Woźniak -  laureat  z  informatyki

Mateusz Piwnicki - finalista z  fizyki

Aleksandra Piktus - finalistka z  techniki

Katarzyna Matławska - finalistka z  techniki

 

 Rok szkolny   2002/2003

Joanna Urbaniak - laureatka z matematyki

Licznik odwiedzin

370962
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
57
185
757
369773
1189
7329
370962

Your IP: 3.85.245.126
2019-10-16 01:54

We have 14 guests and no members online