Laureaci i finaliści
wojewódzkich konkursów przedmiotowych:
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022:
Zuzanna Klemińska – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Justyna Pietrzak.
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022:
Maria Kruk - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Justyna Pietrzak;
Jakub Klimas - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Anna Wolna;
Zofia Pietrzak - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Anna Wolna;
Hubert Duda - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – opiekun Filomena Adamczyk;
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2019/2020:
Laureatem konkursu językowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi został uczeń klasy 8a Marceli Pagacz. Spośród 80 uczestników konkursu etapu wojewódzkiego, znalazł się w czołówce,osiągając bardzo wysokie wyniki. Chłopiec posiada niezwykłe zdolności językowe, doskonale posługuje się językiem angielskim oraz zgłębia wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych.
Marceli od najmłodszych lat interesował się językiem obcym i ciągle rozwijał swoje zdolności językowe. Był dwukrotnym finalistą konkursów z języka angielskiego na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2016/2017, 2017/2018.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019:
Antonina Sołtysiak - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS w gimnazjum - opiekun Cezary Wróbel;
Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;
Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego - opiekun Justyna Kowalczyk;
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019:
Aleksandra Walczybok - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki w gimnazjum - opiekun Grzegorz Spodzieja;
Vanessa Kaczmarzyk de Castellatti Gotin - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Katarzyna Kępa;
Maja Rychlik - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Aleksandra Bura;
Julia Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;
Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - opiekun Grzegorz Kucharski.
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018:
Marcelina Woszczalska - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w gimnazjum - opiekun Magdalena Nowakowska;
Patrycja Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii w gimnazjum - opiekun Honorata Borczyk;
Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - opiekun Marzanna Czyż.
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018:
Marceli Pagacz - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - opiekun Ilona Wieczorek;
Julia Więcław - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - opiekun Justyna Pietrzak;
Martyna Zarzycka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - opiekun Grzegorz Kucharski.
Rok szkolny 2016/2017
Łukasz Kopera z kl. IIIe – laureat z geografii
Łukasz Kopera z kl. IIIe - laureat z historii
Rok szkolny 2015/2016
Łukasz Kopera z kl. IIe – finalista z historii
Franciszek Żuchowski z kl. IIIb – finalista z historii
Jan Mikoda z kl. IIIb - - finalista z chemii
Rok szkolny 2014/2015
Jan Zieliński - finalista z fizyki
Rok szkolny 2013/2014
Kacper Kula - laureat z fizyki
Jan Walczak - laureat z języka niemieckiego
Anna Majcher - finalistka z wiedzy o społeczeństwie
Mikołaj Sołtysiak - finalista z historii
Claudia Kaczmarzyk de Costellatti Gotin - finalistka z języka polskiego
Rok szkolny 2012/2013
Piotr Barasiński - finalista z historii
Przemysław Hałubiec - finalista z historii
Rok szkolny 2011/2012
Emila Urbaniak - laureatka z języka polskiego
Piotr Gogola - laureat z chemii
Jakub Młynek - laureat z języka niemieckiego
Emilia Urbaniak - finalistka z historii
Rok szkolny 2010/2011
Magdalena Karasek - laureatka z chemii
Katarzyna Kalemba - finalistka z języka polskiego
Krzysztof Koch - finalista z języka angielskiego
Jakub Młynek - finalista z języka niemieckiego
Patrycja Pagacz - finalistka z geografii
Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Janusz Materac - finalista
Rok szkolny 2009/2010
Magdalena Karasek - laureatka z biologii
Katarzyna Placek- finalista z języka polskiego
Krzysztof Koch - finalista z języka angielskiego
Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Jakub Teodorczyk - finalista
Bartosz Wróbel - finalista
Janusz Materac - finalista
Rok szkolny 2008/2009
Daniel Górski - laureat z geografii
Daniel Górski - laureat z historii
Magdalena Walczak - laureatka z języka niemieckiego
Sylwia Nowak - laureatka z matematyki
Magdalena Marczewska - finalistka z języka niemieckiego
Kamila Gąsior - finalistka z fizyki
Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Daniel Górski - finalista
Janusz Materac - finalista
Rok szkolny 2007/2008
Magdalena Walczak - finalistka z języka polskiego
Magdalena Walczak - finalistka z języka niemieckiego
Marta Magiera - finalistka z języka. niemieckiego
Daniel Górski - finalista z geografii
Daniel Górski - finalista z historii
Paulina Koch - finalista z matematyki
Paulina Koch - finalistka z fizyki
Paulina Koch - finalistka z języka angielskiego
Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Michał Matusiak - laureat
Jan Niepiekło - laureat
Rok szkolny 2006/2007
Michał Matusiak - laureat z historii
Piotr Anek - finalista z historii
Marcin Sobczak - finalista z historii
Joanna Śpiewak - finalistka z języka polskiego
Paulina Koch - finalistka z matematyki
Paulina Koch - finalistka z języka angielskiego
Tomasz Kołodziejczyk - finalista z historii
Rok szkolny 2005/2006
Krzysztof Piotrowicz - laureat z historii
Krzysztof Piotrowicz - finalista z języka angielskiego
Łukasz Czyż - finalista z matematyki
Aleksandra Włodarczyk - finalistka z języka polskiego
Marcin Jasiński - finalista z biologii
Michał Placek - finalista z chemii
Joanna Owczarek - finalista z geografii
Grzegorz Golański - finalista z fizyki
Ogólnopolski konkurs historyczny „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Kamil Uryszek - finalista
Rok szkolny 2004/2005
Dorota Pełka - laureatka z biologii
Aleksandra Piktus - finalistka z języka polskiego
Jakub Zimoch - finalista z biologii
Mikołaj Krzemiński - finalista z chemii
Krzysztof Piotrowicz - finalista z języka angielskiego
Mateusz Młodzieniak - finalista z historii
Rok szkolny 2003/2004
Katarzyna Sułkowska - laureatka z języka polskiego
Adam Śpiewak - laureat z geografii
Jerzy Woźniak - laureat z informatyki
Mateusz Piwnicki - finalista z fizyki
Aleksandra Piktus - finalistka z techniki
Katarzyna Matławska - finalistka z techniki
Rok szkolny 2002/2003
Joanna Urbaniak - laureatka z matematyki