WYPRAWKA PIERWSZAKA
- zeszyt 16-kartkowy w 3 linie - najlepiej kolorowe
- zeszyt 16-kartkowy w kratkę (matematyka) - bez dodatkowych kolorów
- zeszyt 16-kartkowy w kratkę (dzienniczek) z wpisanymi na pierwszej stronie danymi:
imię/imiona i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, adres zameldowania, telefony kontaktowe
z zaznaczeniem do kogo.
Wyposażenie teczki plastyczno-technicznej
- bloki rysunkowe formatu A4 - kartki białe i kolorowe
- bloki techniczne formatu A4 - kartki białe i kolorowe
- farby plakatowe + 2 pędzle /cienki,gruby/, plastikowa podkladka
- kubek na wodę
- plastelina
- kredki świecowe BAMBINO
- zeszyt papierów kolorowych
Teczka na gumkę
Wyposażenie piórnika:
ołówek, kredki ołówkowe, gumka, temperówka z pojemniczkiem, klej w sztyfcie, dobrze tnące nożyczki z zaokrąglonymi czubkami, linijka, pióro lub długopis
strój na wf - czarne lub granatowe spodenki nie krępujące ruchów, biała koszulka, obuwie sportowe (najlepiej wiązane).
DOBRA RADA - wszystkie rzeczy warto podpisać.
19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było to szczególne zakończenie.
Ostatni raz zakończenie odbyło się w dwóch budynkach, w których mieściła się szkoła.
Ostatni raz został wprowadzony sztandar Gimnazjum nr 1 w Wieluniu.
Bal ósmoklasisty
14 czerwca w budynku szkoły odbył się bal ósmoklasisty. Rozpoczął się tradycyjnym polonezem.
Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych:
Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2019
JĘZYK ANGIELSKI
Dyplom laureata
VII miejsce w kraju:
– Hubert Duda, kl. Vc
Dyplom wyróżnienia
XI miejsce w kraju:
– Tobiasz Kowalczyk, kl. Va
- Kamil Fajerski, kl.VIa
XIII miejsce w kraju:
– Marcel Duda, kl. VIa
- Oliwia Orzełek, kl. VIa
XIV miejsce w kraju:
- Mateusz Radwaański, kl. VIa
JĘZYK POLSKI
Dyplom laureata
III miejsce w kraju – Martyna Zarzycka, kl. VIIIa
V miejsce w kraju - Nadia Aleksandrowicz, kl. IVa
VI miejsce w kraju - Amelia Smolnik, kl. IVa
VII miejsce w kraju – Kamil Fajerski , kl. VIa
VII miejsce w kraju - Aleksandra Kaczmarek, kl. VIIIa
Dyplom wyróżnienia
XI miejsce w kraju – Oliwia Orzełek, kl. VIa
XII miejsce w kraju:
– Maria Niciejewska, kl. Vc
- Magdalena Świt, kl. VIa
XIII miejsce w kraju:
- Emilia Grygowska, kl. Vb
- Zofia Pietrzak, kl. Vc
- Maja Rychlik, kl, VIIb
XIV miejsce w kraju:
- Maksymilian Matyjas, kl. IVa
- Zuzanna Girek, kl. VIa
MATEMATYKA
Dyplom laureata
II miejsce w kraju – Aleksandra Walczybok, kl. IIId - gimnazjum
V miejsce w kraju – Aleksandra Zawadzka, kl. IIId - gimnazjum
VII miejsce w kraju, Antonina Sołtysiak, kl. IIId - gimnazjum
VIII miejsce w kraju - Patryk Piwnicki, kl. IIIa - gimnazjum
IX miejsce w kraju - Kamil Fajerski, kl. VIa
X miejsce w kraju - Maria Płuciennik, kl. IIId - gimnazjum
Dyplom wyróżnienia
XIII miejsce w kraju – Magdalena Wojtasik, kl. IIId - gimnazjum
XIV miejsce w kraju:
- Vanessa Kaczmarzyk, kl. VIIIc
- Kuba Zając, kl. IVc
XIV miejsce w kraju - Kuba Krzemiński , kl. IIIa - gimnazjum
XV miejsce w kraju – Oliwia Kurczyk, kl. IIIc - gimnazjum