Godło Polski Królowa Jadwiga

XVIII Międzypowiatowy Konkurs

Języka Angielskiego

 

20.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi odbył się XVIII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Organizatorami konkursu są nauczyciele języka angielskiego p. Filomena Adamczyk, p. Adrian Bednarek, p. Ilona Wieczorek, p. Marzanna Czyż.

Turniej miał na celu sprawdzenie umiejętności zdobytych przez uczniów, motywowanie ich do samodzielnej pracy nad doskonaleniem i rozwijaniem różnych sprawności językowych oraz promowanie nauki języka angielskiego.

Konkurs ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest liczba uczestników. W tegorocznej edycji uczestniczyło 86 uczniów (21 uczniów – poziom podstawowy - kl. VII, 29 uczniów - poziom średnio zaawansowany, 36 uczniów – poziom zaawansowany). Chęć udziału w konkursie zgłosiło 10 szkół podstawowych z terenu trzech powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego i sieradzkiego.

Uczniowie rozwiązywali testy zaopiniowane przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu. Ich oceną zajęła się komisja w składzie: pani Agnieszka Miszewska - nauczyciel języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie - przewodnicząca komisji, pani Marta Polak ze Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz, pani Joanna Wrzała ze Szkoły Podstawowej w Wierzchlesie, pani Filomena Adamczyk, Ilona Wieczorek, Marzanna Czyż, Adrian Bednarek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu, pan Rafał Kędzierski nauczyciel języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu. Wyniki Konkursu będą udostępnione w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 od dnia 23 lutego – piątek (godz. 10. 00), a 20 marca 2018 (wtorek) o godz. 11.00 odbędzie się podsumowanie konkursu, na którym uczniowie (do 10 miejsca) otrzymają dyplomy oraz nagrody. Zdjęcia

Licznik odwiedzin

1461245
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
63
849
63
1457197
13343
24910
1461245

Your IP: 44.200.86.95
2024-05-19 03:52

We have 5 guests and no members online

Najczęściej czytane