Rada Pedagogiczna
L.p. |
Imię i nazwisko |
1. |
mgr Małgorzata Żuchowska - dyrektor szkoły, język polski |
2. |
mgr Agnieszka Madziara - wicedyrektor, język polski |
język polski |
|
3. |
mgr Aleksandra Bura |
4. |
mgr Katarzyna Kępa |
5. |
mgr Iwona Kita |
6. |
mgr Justyna Pietrzak |
7. |
mgr Anna Wolna |
język angielski |
|
8. |
mgr Filomena Adamczyk |
9. |
mgr Marzanna Czyż |
10. |
mgr Ilona Wieczorek |
11. |
mgr Magdalena Zając |
język niemiecki |
|
12. | mgr Justyna Kowalczyk |
13. | mgr Anna Wielgosińska |
matematyka |
|
14. |
mgr Joanna Adrianowicz |
15. |
mgr Justyna Kowalczyk |
16. |
mgr Katarzyna Krawczyk - Walczybok |
17. |
mgr Malwina Antoniak |
|
historia |
18. |
mgr Grzegorz Kucharski |
19. |
mgr Cezary Wróbel |
|
biologia |
20. |
mgr Ilona Wieczorek |
21. |
mgr Milena Caban |
przyroda |
|
22. |
mgr Ilona Wieczorek |
geografia |
|
23. |
mgr Paweł Olejnik |
|
chemia |
24. |
mgr Milena Caban |
|
fizyka |
25. |
mgr Milena Caban |
|
informatyka |
26. |
mgr Beata Bandera |
27. | mgr Aleksandra Bura |
28. |
mgr Beata Kowalczyk |
|
technika |
29. |
mgr Izabela Reczkin - Gagatek |
|
wychowanie fizyczne |
30. |
mgr Tomasz Derbis |
31. |
mgr Robert Duda |
32. |
mgr Beata Kowalczyk |
33. |
mgr Agnieszka Skrzypecka |
34. |
mgr Wioletta Podyma |
plastyka |
|
35. |
mgr Izabela Reczkin – Gagatek |
36. |
mgr Renata Placek |
|
muzyka |
37. |
mgr Agnieszka Skrzypecka |
|
religia |
38. |
s. mgr Immakulata Hadryś |
39. |
mgr Marta Żelezna - Gotowicka |
|
edukacja wczesnoszkolna |
40. |
mgr Maria Chmielewska |
41. |
mgr. Bożena Dubas |
42. |
mgr Małgorzata Fertała |
43. |
mgr Anna Janik |
44. |
mgr Katarzyna Kępa |
45. |
mgr Beata Lewandowska |
46. |
mgr Halina Marciniak |
47. |
mgr Monika Styczyńska - Podeszwa |
48. |
mgr Kamila Żuberek |
49. |
mgr Jadwiga Wnuczek |
|
pedagog szkolny |
50. |
mgr Elżbieta Pawłowska |
pedagog specjalny |
|
51. |
mgr Jolanta Pęcherczyk |
psycholog szkolny |
|
52. |
mgr Aleksandra Caban |
|
nauczyciele współorganizujący kształcenie |
53. |
mgr Małgorzata Krawczyk |
54. |
mgr Jolanta Pęcherczyk |
|
wychowanie do życia w rodzinie |
55. |
mgr Elżbieta Klimas |
56. |
mgr Cezary Wróbel |
wiedza o społeczeństwie |
|
57. |
mgr Grzegorz Kucharski |
edukacja dla bezpieczeństwa |
|
58. |
mgr Grzegorz Kucharski |
biblioteka |
|
59. |
mgr Barbara Falis |
60. |
mgr Renata Placek |
świetlica |
|
61. |
mgr Jolanta Urbanek - Wrońska |
62. |
mgr Izabela Reczkin – Gagatek |
Język polski dla uczniów z Ukrainy |
|
63. |
kl. I - III mgr Katarzyna Kępa kl. IV - VI mgr Anna Wolna kl. VII - VIII mgr Iwona Kita |
WYCHOWAWCY KLAS
I a – mgr Bożena Dubas I b – mgr Małgorzata Fertała I c – mgr Monika Styczyńska - Podeszwa I d – mgr Kamila Żuberek
II a – mgr Halina Marciniak II b – mgr Anna Janik II c –mgr Katarzyna Kępa
III a – mgr Jadwiga Wnuczek III b –mgr Beata Lewandowska III c – mgr Maria Chmielewska
IV a mgr Magdalena Zając IV b - mgr Izabela Reczkin - Gagatek
V a – mgr Justyna Pietrzak V b – mgr Anna Wolna V c – mgr Milena Caban
VI a – mgr Malwina Antoniak VI b – mgr Justyna Kowalczyk VI c – mgr Tomasz Derbis
VII a – mgr Bandera Beata VII b – mgr Robert Duda VII c – mgr Aleksandra Bura
VIII a – mgr Cezary Wróbel
|