Logo Giodo

Twoje dane – Twoja sprawa

Nasza szkoła przystąpiła do VIII Edycji Programu GIODO Twoje dane – Twoja sprawa.
W ramach Programu w każdej klasie odbywają się zajęcia dotyczące ochrony danych osobowych.
W listopadzie został ogłoszony konkurs na logo GIODO naszej szkoły.
Najładniejszą pracę wykonał uczeń kl. IIc - Jakub M.
Drugie miejsce zajęła uczennica kl. IIIc Ania Sz.

W styczniu ogłosiliśmy konkurs dotyczący obchodów Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych. Odbył się on przed feriami 26 stycznia 2018 r.
Uczniowie poszczególnych klas przygotowali dramy, prelekcje i plakaty. Była to fantastyczna zabawa i zdobywanie elementarnej wiedzy nt. ochrony swoich danych osobowych. Wszystkie prace i przedstawienia były znakomite, jury miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięską klasę czy zespół. Po feriach najlepsi zaprezentują się jeszcze raz dla szerszego gremium, oprócz tego czekają ich jeszcze nagrody.
   W tym dniu SU przypinał wszystkim nasze logo GIODO i wyjaśniał, dlaczego ochrona danych osobowych jest tak ważna.
   W naszej zabawie uczestniczyło także lokalne radio, które wyemitowało wywiady w poniedziałek 29 stycznia 2018 r.

Your IP: 3.236.124.56
2021-08-02 00:27