Godło Polski Królowa Jadwiga

 

 

Uczniom w roku szkolnym  2021/2022 oferujemy:

 

 

Koła zainteresowań

 

 

Lp. Nazwa Osoba Prowadząca Termin Klasa/sala
1

 

Koło zainteresowań

z chemii

 

mgr Milena Caban

 

 

X.2021r. - V.2022r.

wtorek 15.20 - 16.05

 

VIII/s.4

2 Koło matematyczne mgr Katarzyna Krawczyk - Walczybok  

VIIIa, VIIIb, VIIIc,

VIIIc

 

3

 

Koło Młodego Redaktora

 

mgr Aleksandra Bura

 

 

VIIa, VIIb, VIIc

4 Koło plastyczne mgr Izabela Reczkin - Gagatek

 

czwartek

12.30 - 13.30

 

zajęcia świetlicowe.

s.IV

5 Koło języka niemieckiego mgr Justyna Kowalczyk

 

czwartek

11.30 - 12.30

zajęcia świetlicowe,

s.IV

 

6

 

Koło języka niemieckiego

 

mgr Justyna Kowalczyk

 

 

Va, Vb, Vc, VIa

 

7

 

Odkrywcy talentów

 

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

rok szkolny 2021/2022

 

Ia, Ib, Ic

 

8

 

Rozrywki umysłowe

 

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

 rok szkolny 2021/2022

 

IIa, IIb

 

9

 

Ojczyzna polszczyzna

 

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

rok szkolny 2021/2022

 

IIIa, IIIb, IIIc

 

10

 

Zajęcia muzyczno - ruchowe

 

mgr Agnieszka Skrzypecka

 

środa 12.30 - 13.30

 

zajęcia świetlicowe

 

 

Zajęcia specjalistyczne

 

 

Lp Nazwa Osoba prowadząca Termin Klasa/sala

 

1

 

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

 

mgr Katarzyna Krawczyk - Walczybok

 

wtorek 7.05 - 7.50

 

VII, VIII s.11

 

2

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

mgr Joanna Adrianowicz środa 13.35 - 14.25 IVc, VIIa

 

3

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

mgr Joanna Adrianowicz

 

poniedziałek

13.35 - 14.25

 

4

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

mgr Anna Wolna

 

czwartek 14.30 - 15.15

piątek 12.45 - 13.30

VII

VIII

5

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

mgr Magdalena Zając wtorek 13.35 - 14.20 VIIIa

6

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

mgr A. Bura czwartek 12.45 - 13.30 Va, Vb, Vc

7

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

mgr A. Bura piątek 11.45 - 12.30 IVb

8

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

mgr M. Żuchowska

 

wtorek 13.35 - 14.20

środa

VI - VII

9

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Jolanta Pęcherczyk czwartek 11.45 - 12.30 IIIa
10

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 

 

mgr H. Marciniak piątek 8.00 - 8.45 IIIb, IIIc

 11

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 

 mgr E. Szubert  piątek 9.50 - 10 35  IIb

 12

 Zajęcia dla obcokrajowców

 mgr A. Janik

 

poniedziałek 10.45 - 11.30

wtorek 8.00 - 8.45

 I - III
 13  Zajęcia dla obcokrajowców  mgr A. Bura

 

wtorek 13.40 - 14.25

piątek   13.40 - 14.25

 VIa, VIIc, VIIId
14 Zajęcia rewalidacyjne mgr A. Caban

 

poniedziałek 

12.45 - 13.45

IIIa

 

15

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr A. Caban

 

wtorek 13.35 - 14.35

 

VIIb

 

16

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr A. Caban

 

środa 13.35 - 14.35 

 

VIa

 

17

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr B. Dubas

 

poniedziałek 7.50 - 8.50

 

 

VIa

 

18 Zajęcia rewalidacyjne mgr B. Dubas

 

poniedziałek

10.40 - 11.40 

VIIIb

 

19

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr B. Dubas

 

środa 11.35 - 12.35

 

 

VIIIb

 

 

20

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr B. Dubas

 

wtorek 12.40 - 13.40

 

 

IIIa

 

 

21

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

mgr B. Dubas

 

środa 7.50 - 8.50

 

 

VIIb

 

 

22

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

mgr J. Pęcherczyk

 

środa 8.00 - 8.45

 

 

VIa, s.3

 

 

23

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

mgr E. Szubert

 

wtorek 14.25 - 15.10

 

 

Va, Vb, IVc,

s.23

 

24

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

mgr E. Szubert

 

czwartek 9.50 - 10.35

 

 

IIa, IIb

 

 

25

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

mgr E. Szubert

 

piątek 13.35 - 14.20

 

 

IIIb, IIIc,

s.23

 

26

 

Zajęcia logopedyczne

 

mgr E. Szubert

 

piątek 11.45 - 12.30

 

IIIa

 

 

Koła sportowe

 

 

Lp Nazwa Osoba prowadząca Termin Klasa/sala
1 Piłka ręczna mgr T. Derbis

 

poniedziałek 17.00 - 18.30; środa 15.30 - 17.00

hala WOSiR

 

2

 

Piłka ręczna

 

mgr T. Derbis

 

piątek 14.20 - 15.20

 

szkolenie

indywidualne

3

Koszykówka  mgr R. Duda środa 15.15 - 16.45

 

 

dziewczęta

kl. VII, VIII

sala SP4

4

Piłka siatkowa mgr M. Kryś

 

 

poniedziałek

16.00 - 17.30

 

 

IV - VIII

sala SP4

 

5

 

Zajęcia taneczne

 

mgr W. Lewik

 

środa 14.25 0 15.10

 

I - III, sala SP4

 

6

 

SKS

 

mgr W. Podyma

 

 

wtorek 13.40 - 14.40

piątek 13.35 - 14.35

 

V, sala SP4

 

7

 

Koło strzeleckie

 

mgr C. Wróbel

 

czwartek 14.30 - 15.15

 

 

szkolna

strzelnica

 

- zajęcia z kaligrafii,

- język niemiecki dla najmłodszych jako dodatkowy obok obowiązkowego języka angielskiego,

- koło taneczne - tańce regionalne we współpracy z Wieluńskim Domem Kultury,

 

 

- zajęcia plastyczne (np. rysunek, origami, elementy dekoracji),

- zajęcia wokalne,

- zajęcia czytelnicze,

 

 

- zajęcia sportowe/ taniec sportowy,

 

 

- rozrywki umysłowe,

- zajęcia wspomagające rozwój ucznia,  np. logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne, dydaktyczno-wyrównawcze, gimnastyka korekcyjna, zajęcia rewalidacyjne.

 

Dla uczniów starszych:

- koła przedmiotowe,

 

 

- koło teatralne,

 

 

 

- koło strzeleckie,

 

 

- zajęcia sportowe,

 

   

 

- zespół wokalny,

 

 

- koło Caritas,

 

 

- koło astronomiczne,

 

 

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i inne wspomagające rozwój ucznia.

 

 

 

Licznik odwiedzin

1461233
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
51
849
51
1457197
13331
24910
1461233

Your IP: 44.200.86.95
2024-05-19 03:29

We have 6 guests and no members online

Najczęściej czytane